Nový produkt

Kyslíkový senzor Pro Chevrolet Cruze OPEL Sonic ANTARA AGILA ASTRA G, H, J, COMBO, CORSA, OMEGA, SIGNUM VECTRA ZAFIRA 55562205 55562206

999 ks

430.29 Kč

Přidat do mého seznamu přání

Dodávka-Manipulační čas:2 dny. -Prosím, dovolte 11 do 22 pracovních dnů, dodací lhůta vzhledem k dlouhé vzdálenosti. -Ujistěte se, že dodací adresu, kterou uvedete na pokladně . Nejsme zodpovědní za nedoručitelné adresy.

Vrácení a Výměna Politiku Všechny prodeje jsou konečné. Vrácení a Výměnu může být vydáno pouze na vadné položky nebo nesprávnou položku odesláno. Pouze výměna je povolena pro nesprávnou položku zakoupit, a zákazníci jsou zodpovědní za návrat přepravní náklady a následné nahrazení přepravní náklady. Náhradní položky budou zpracovány a odeslány po návratu a kontrole původní položky.

Poškozené Položky

Poškozené zboží zahrnuje položky, které jsou poškozené během přepravy. Pokud zásilka dorazí na vaše dveře se zjevným poškozením během přepravy, prosím, odmítnout zásilku. Pokud budete akceptovat dodání a pak zjistíte poškození během přepravy, prosím, uložte všechny obalové materiály a papíry a kontaktujte nás ihned. Digitální fotografie budou povinné pro všechny případy.

Vadné nebo Nesprávné Položky Odeslány

- Pokud zboží chcete vrátit, je nefunkční, ale nemá žádné zjevné poškození, je považováno za vadné. Pokud obdržíte vadné nebo nesprávné položky, prosím, uložte všechny obalové materiály a papíry, a ihned kontaktujte nás s číslo položky, ebay ID a popis vady do 7 dnů po dni, balíček dorazil, a zpracujeme vaši žádost okamžitě. Náhradní položky budou zpracovány a odeslány po návratu a kontrole původní položky. Žádné Nároky budou přijímány po 7 dnech. Digitální fotografie jsou vyžadovány pro všechny případy vadné položky.

- Vrácené zboží musí být v původním obalu a nepoužité stav, nebo budou odmítnuty a zaslány zpět k vám. Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy.

O naše auto díly společnosti, O našich auto díly společnosti

V roce 2002 jsme začali naše podnikání jako Guangzhou, Ltd v Číně, Od té doby jsme byli sloužící auto na trhu s širokou škálu automobilových produktů a příslušenství. Jsme v současné době několik významných distributorů a prodejců dodávající produkty do Spojených Států, Německa, Mexika, Austrálie, Hong Kong a Čína. Naše továrna vyhledá v Číně, sídlo je V Německu..

Patent a Copyright Drahý patent nebo logo držitele, prosím, kontaktujte nás pro jakékoliv pochybnosti o kopii nebo patent, budeme odpověď vás rychle a sundat výpis okamžitě a diskutovat s vámi. Prosím, nekupujte položky, které budete mít pochybnosti o tom výše.

Pokud chcete velké množství našich produktů, prosím neváhejte nás kontaktovat, pak bychom mohli dát slevu podle hlavní případ.

Děkuji vám za vaše podnikání!

  • Značka: NoEnName_Null
  • Typ: Non Topení Typ
  • Typ Snímače: Magnetická Indukce
  • Usnesení: STANDARDNÍ
  • Hystereze: STANDARDNÍ
  • Lineární: STANDARDNÍ
  • Rozsah Měření: STANDARDNÍ
  • Opakovatelnost: STANDARDNÍ
  • Citlivost: STANDARDNÍ

Štítky: opel astra g, chevrolet aveo sonic, opel astra j, přístrojová deska opel astra, vectra, din opel omega, opel corsa d přední sklo, omega hodinky, opel astra, chevrolet cruze.

Napsat recenzi

Kyslíkový senzor Pro Chevrolet Cruze OPEL Sonic ANTARA AGILA ASTRA G, H, J, COMBO, CORSA, OMEGA, SIGNUM VECTRA ZAFIRA 55562205 55562206

Kyslíkový senzor Pro Chevrolet Cruze OPEL Sonic ANTARA AGILA ASTRA G, H, J, COMBO, CORSA, OMEGA, SIGNUM VECTRA ZAFIRA 55562205 55562206

Napsat recenzi

Související produkty