Nový produkt

Jotta ATS 2P Duální Napájení Automatický Přenos Spínač 2P Jistič MCB AC 230V 16A 20A 25A 32A 40A 50A 63A 80A 125A

999 ks

275.39 Kč

-19%

344.23 Kč

Přidat do mého seznamu přání

2P duální napájení automatický přenos přepínač je aplikována na systém napájení 50/60Hz, jmenovité napětí 230V, jmenovitý proud do 125A. Výrobek může převod mezi dvěma napájení podle požadavků. Výrobek je vybaven funkcí proti přetížení, zkratu a zavírání výstupní signál. Používá se zejména pro kancelářské budovy, nákupní centrum, banky, high-vzestup budovy a jiné osvětlení linky.

1.ATSE může být instalován v elektrické řídicí skříně přímo. Uživatelé mohou drátu po ATSE instalace (viz konstrukce a použití). Dle aktuální hodnoty použijte vhodné vodiče pro připojení na síťové straně (horní terminál) a na straně zátěže (dolní svorka) MCB z normální elektrické energie a elektrické energie v pohotovostním režimu. V-fáze paralelní připojení na straně zátěže, a zajistit, sled fází, z normální elektrické energie a elektrické energie v pohotovostním režimu musí být souhlasné (Drát jako na A,B,C,N posloupnost). Pro 3 póly ATSE by měl přidat jeden vodič s oddílem ne méně než 0.3mm2 připojit kastrovat line napájení správně, tak ATSE může pracovat správně. Pro 4 póly nebo 2 póly ATSE, N pól normální elektrické energie a elektrické energie v pohotovostním režimu by měl být připojen k N pólu MCB, resp. Kromě toho, při instalaci ATSE prosím zem spolehlivě na uzemnění mark.

2.Použití

1) Běžné použití, prosím, nastavte přepínač ovladač na Automatické Funkce. Pod Auto pracovní vládce ATSE sledovat normální elektrické energie a úsporný režim elektrické napájení a zobrazovat provozní stav ATSE. Když Normální proud, ne napětí, selhání, ATSE bude přenášet zatížení automaticky z normálního napájení do pohotovostního režimu. Pokud normální moci dostat přímo, ATSE bude přenášet zatížení automaticky z pohotovostního režimu do normálního napájení. Světelná dioda na panelu spínačů ukazují, vypněte situace.

2) Pokud nechcete přijímat automatická převod nebo potřebujete další ruční provoz nastavte regulátor na manuál. Pod ruční provoz regulátor přestat pracovat a manuální ovládání může spínač na off a přepínač není převod automaticky.

3) Když ATSE je zkrat nebo přetížení, MCB z ATSE bude chránit zakopnutí. Pokud displej moc normálně rukojeť MCB je zapínání. Pokud MCB má chráněné zakopnutí uživatelé by měli nastavit na manuál a provozovat přepnout na dual odděluje brzdu ručně, a podívejte se na důvod cesty. Po bezproblémové zúčtování prosím, nastavte regulátor na auto znovu pracovat.

4) Když ATSE převodem na auto z manuálu, pokud je normální a energie v pohotovostním režimu jsou normální ATSE vám před připojit normální moci načíst (i když zatížení napájení úsporný režim připojení ago)

3. Záležitosti vyžadující pozornost

Když uživatelé vyzkoušet nebo provozovat prosím, postupujte podle relativní pravidla a věnovat pozornost na následující otázky, aby zajistily, použijte náš ATSE správně.

1)Neutrální vodič N může být připojen v nesprávným způsobem, musí se připojit spolehlivě, jinak ATSE nemůže správně fungovat, a to i spálit regulátor a motor.

2)ochranné uzemnění ATSE musí být připojen spolehlivě zajistit bezpečnost.

3)Detekce vzorků signálu pro regulátor výkonu práce a hlavní napájení je bráno z Napájení straně hlavní obvod, práce a výkon pomocná svorka k připojení používané pro připojení indikátoru je převzat z hlavního okruhu, takže nemůžu mít zkušební napětí mezi náhradní terminály (není-li demontovat sekundární dráty). Může mít výkon frekvence napětí test mezi hlavní obvod a shell nebo mezi sekundární pomocné svorky a shell.

4. Jednoduché řešení problémů

Když uživatelé najít chyba může požádat profesionální, aby test a řešit. Chraňte Bezpečnost při provozu. Nebo se obraťte na naše Specializované Servisní Oddělení.

1)Double Power jsou oba zapnuté, ale ATSE nelze automaticky přenášet

1 Zkontrolujte, Auto/manuál by měl být v automatické pozici.

2 Zkontrolujte, zda příchozí linka je správné, nebo ne, pokud sled fází je v souladu nebo není, a vedení je pevné a spolehlivé, nebo ne.

3 Zkontrolujte, zda je pojistka spálená není.

2)Double power jsou oba zapnuté, ATSE energie v pohotovostním režimu je přepínání na.

4 Zkontrolujte, zda normální výkon příchozí linka má napětí, nebo ne.

5 Zkontrolujte, zda Běžně používané pojištění.

6 Zkontrolujte, zda vnější světlo je připojen špatně, nebo ne.

Každá položka bude zabaleno dobře,používáme papírové krabičce, nebo Bublinkové fólie na balení.

Můžete si vybrat způsob doručení,který chcete, a budeme odeslat objednávku, dle vašeho výběru, pokud neexistují žádné jiné zvláštní okolnosti.

Doba dodání je accoring na způsob dopravy si vyberete,pokud existuje nějaký problém, při sledování objednávky,prosím, neváhejte nás kontaktovat,budeme kontaktovat přepravní společnost pro vás.

  • Značka: JOTTA
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: jtCB-2P
  • Typ: Mini

Štítky: ats automatický převod přepnout, ac jistič, duální napájení automatický převod přepnout automatické, zámek pro jističe, jistič 1 6a, Spínač 220v, jistič obvodu, dc mcb, Dobrý, vnější spínač.

Napsat recenzi

Jotta ATS 2P Duální Napájení Automatický Přenos Spínač 2P Jistič MCB AC 230V 16A 20A 25A 32A 40A 50A 63A 80A 125A

Jotta ATS 2P Duální Napájení Automatický Přenos Spínač 2P Jistič MCB AC 230V 16A 20A 25A 32A 40A 50A 63A 80A 125A

Napsat recenzi

Související produkty