Nový produkt

GYIYGY klávesnice pro ACER ASPIRE s7 s7-391 S7-392 S7-392-6832 Stříbrný Notebook Klávesnice Bez podsvícení

999 ks

573.58 Kč

Přidat do mého seznamu přání

Nový acer Aspire S7-391 S7-392 Série NÁM Podsvícená Klávesnice Stříbrný, BEZ Rámečku Položky Specifikace: Barva: Stříbrná Layout: US Stav: Zbrusu Nové, Bez podsvícení , Bez Rámu Kompatibilní Čísla: NK.I1113.00V, MP-12C5, SF-2196 MP-12C53U4J442 Kompatibilní Modely : ACER Aspire S7-391 S7-392 * Tato položka je pro klávesnici, č. rámu je v ceně. * Tato klávesnice se hodí pouze NÁS modely s obdélníkový tvar Enter a krátký Levý Shift. Poznámka: Prosím, za prvé porovnat obraz s vaší položky, než si objednáte. Ujistěte se, že model je to pravé, co potřebujete.

Profesionální testování zařízení: protože profesionální tak být jisti.

Pokud chcete, rychlejší dopravu, vyberte si prosím EMS nebo DHL jako své dopravní prostředky.To trvat asi 5-7 pracovních dnů. Je to slíbil, že všechny výrobky prodávané z naší továrny, jsou 100% zbrusu nové a bez vad surového materiálu a zpracování - nikdy Jsme prodat použité nebo repasované baterie. Takže jednat s námi je to bezpečné a zabezpečené. Pokud nejste spokojeni s našimi produkty a služby z jakýchkoli důvodů, prosím, neváhejte a kontaktujte nás, budeme brát naše okamžitá opatření, jak odpovědět na vás a veškeré naše úsilí k vyřešení všech problému, které jste vybrali. Naším cílem je plně uspokojit všechny prodejce požadavky získat 100% spokojenost zákazníka. Připomenutí Před uvedením objednávky, prosím, ujistěte se, že model si koupíte hodí pro váš notebook nebo notebook. Každá baterie má svůj název modelu(nebo jeho část číslo P/N), najdete je na vaší původní baterie. Záruka slibujeme, že všechny výrobky prodávané v našem obchodě jsou zbrusu nové a bez vad na materiálu a provedení. Tam je 12 měsíců záruka od dne zakoupit. Máme kompletní inženýrské zařízení pro akumulátor testování. Všechny položky byly kontrolovány před odesláním ven. Doprava Po zaplacení byla ověřena jako platný, položky budou rozeslány během 1-2 pracovních dnů. Jsme nabídli tři možnosti pro lodní dopravu. Když si vyberte Singapore Post registrované mail, je to zdarma a hradí prodávající. Bude to trvat asi 7-15 pracovních dnů na loď do velkých zemí, jako je USA, Západní Evropy,Austrálie atd. Nicméně, nemůžeme zaručit dobu dodání jako tranzitní čas je závislý na Poštovní služby. Jsme také nabídli poštovní EMS a DHL express služby, které hradí kupující. EMS trvá asi 5-8 pracovních dnů. DHL trvá asi 2-5 pracovních dnů. Poznámka: Ceny jsou uvedeny včetně palivových příplatků. Dovozní cla, daní a jiných celních související poplatky nejsou zahrnuty. Kupující nést veškerou odpovědnost za všechny další poplatky vzniklé (pokud existuje). Návrat Politiky • Všechny položky, pokud se vrátil z jakýchkoli důvodů, musí být doprovázena Return Merchandise Authorization (RMA) Číslo, prosím, kontaktujte nás před návratem. Položky vrácené bez RMA# oddálí proces, nebo být ignorovány. • Pro baterie nebo baterie souvisejících výrobků, záruka se stává neplatnou, pokud baterie byla nesprávně účtováno, instalaci či nijak zneužity, nebo je-li na štítku a/nebo bar code label byla odstraněna nebo pozměněna. • Při vracení zboží musí zákazník zaplatit návrat nákladní.

  • Kompatibilní Značka: Acer
  • Číslo Modelu: pro Aspire S7 (S7-392)
  • STANDARDNÍ: NÁS Standard
  • Značka: GYIYGY

Štítky: lampa lcd, acer aspire s5 371 klávesnice, acer aspire s7, aspire s7, počítač jumper, acer aspire cpu fan, CCFL, v5 572, acer s7, v5 573g.

Napsat recenzi

GYIYGY klávesnice pro ACER ASPIRE s7 s7-391 S7-392 S7-392-6832 Stříbrný Notebook Klávesnice Bez podsvícení

GYIYGY klávesnice pro ACER ASPIRE s7 s7-391 S7-392 S7-392-6832 Stříbrný Notebook Klávesnice Bez podsvícení

Napsat recenzi

Související produkty