Nový produkt

1KS Kvalita PS21965-4W NAPÁJENÍ MOUDLE

999 ks

139.84 Kč

Přidat do mého seznamu přání

====== ===========Vítejte v našem obchodě===================

Naše společnost je profesionální poskytovatel integrovaného obvodu podpůrné služby, obchod, prodej zážitek! Velké množství spot zásob, zákazník je nejvyšší, poskytuje zákazníkům kvalitní výrobky! Máme mnoho produktů v obchodě, a co je důležitější, budete mít vysokou kvalitu, nejnižší cenu a rychlé dodání.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně nákupu produktu, můžete nám poslat zprávu a my vám odpovíme vám v první době.Můžeme poskytnout jeden-stop servis pro elektronické komponenty.

– – – – – – – – – – – – – – Nákup úvahy– – – – – – – – – – – – – –

Výrobek bude být testovány před odesláním, bude v dobrém stavu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud tam je nějaký problém s výrobkem. Poté, co obdržíme vaši objednávku platby, budeme odeslat do 1~3 pracovních dnů.

Zašleme vám prostřednictvím Alibaba Standardní Logistiky, Alibaba Prioritou Logistics, DHL, EMS, FedEx (způsob dopravy závisí na vaší volby).

Pro všechny objednávky zákazníků, nemáme účtovat podal poplatek, i 1ks součástí.Když díly dorazily na své místních zvyklostí, pokud součásti byly clo, nebudeme zodpovědní za žádné vlastní cla nebo dovozní daň.Ujistěte se, že budete číst dodací údaje zjistit předpokládaný čas doručení. Pokud projekt ještě neměl přijet v této době, prosím, dejte nám zprávu, prodloužit o potvrzení přijetí této objednávky.

Zkontrolujte prosím po obdržení zboží. Pokud výrobek není uspokojivá, musíte se vrátit na vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás před vrácením zboží a vrácení musí být v novém stavu (kupující by se měl vrátit všechny původní a nepoškozené předměty pod prodejní podmínky).

Srdečně děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu, a dokončit transakci, a náš systém vám nechat pozitivní zpětnou vazbu.

=========== Přejeme vám šťastný nakupování , Vítejte na další návštěvu ===========

  • Výstupní Rozhraní: USB Výstup
  • Displej: No
  • Inteligentní Nabíjení: No
  • Použití: 1
  • Značka: JINSHENGER
  • Balíček: Ano
  • Typ: 0
  • Rychlé nabíjení: No

Štítky: BSM50GP120, gips10k60t, ikcm30f60ga, igcm20f60ga, PM20CSJ060, ikcm15f60ga, tps65982da, igcm15f60ga, ps21767, PM30CSJ060.

Napsat recenzi

1KS Kvalita PS21965-4W NAPÁJENÍ MOUDLE

1KS Kvalita PS21965-4W NAPÁJENÍ MOUDLE

Napsat recenzi

Související produkty