Nový produkt

Digitální Kód na PS Plus na 3 měsíce (90 dní)

999 ks

400.39 Kč

Přidat do mého seznamu přání

Digitální Kód na PS Plus na 3 měsíce (90 dní) Otevírá širokou škálu funkcí pro PlayStation 4 majitelé na své konzole.Užijte si exkluzivní slevy, hry zdarma, stejně jako síťové hry s tímto sítě projít.Tento produkt nabízí vynikající přínos ve vztahu k "cena-kvalita".Další funkce s PlayStation

PlayStation Plus služby vám nabízí nepřeberné množství funkcí pro konzole PlayStation 4 majitelé.hru pro více hráčů, hry na měsíc a jedinečné slevy jsou jen neúplný seznam "čipy", které bude mít

S PlayStation Plus platby kartou 90 dnů obdržíte :

Multiplayer network game.Staňte se součástí mezinárodní komunity hráčů po připojení k PlayStation Plus programu.Spojte se s přáteli a cizími lidmi na prostory mezinárodních serverů ve vaší oblíbené hry.Pouze předplatné služby vám umožní jít on-line.

Hrát zdarma.Měsíční předplatitele PS Plus získat dva zdarma hry od Sony.Ke stažení je na vašem systému a hrát tolik, kolik chcete (když máte předplatné služby).

Další úspory.PS Plus předplatitele přístup k exkluzivní prodeje na PS Store.Ty čekají na jedinečné slevy a další možnosti, jak ušetřit na své oblíbené hry.

Cloud ukládání dat.S PS Plus předplatné, není třeba se starat o ukládání pro hry.Tím se automaticky stáhnout do cloud serveru-můžete k nim přistupovat i z jiné konzole.

Early access příležitosti.Držitelé PS Plus stav také dostávat speciální nabídky od Sony-zúčastněte se v uzavřené beta testy, hrát exkluzivní demo a vyzkoušet nové hry dříve, než ostatní hry.

  • Původ: RU(Původu)
  • Značka: NIC

Štítky: ovládací konzole, sonyplaystation 3, gamepad ps3, joystick ps vita, 4 ps, 3 ps, bluetooth nintendo, joystick ps3, gold live, hra projít.

Napsat recenzi

Digitální Kód na PS Plus na 3 měsíce (90 dní)

Digitální Kód na PS Plus na 3 měsíce (90 dní)

Napsat recenzi

Související produkty