Nový produkt

AI-9 Signální Oheň Multi-jazyk Optical Fiber Fusion Lepička FTTH Vlákno Sestřih Stroj S Optický Power Meter

999 ks

19 578.29 Kč

-35%

30 120.45 Kč

Přidat do mého seznamu přání

Doporučené Produkty

Vítejte v našem obchodě, více slev, prosím, neváhejte kontaktovat +86 15951880639 (WhatsApp)

  • Jméno: Duplexní Patch Kabel OM3
  • Kompatibilní: TP-link
  • Původ: KN(Původu)
  • Položka Délka: 3m
  • Značka: AUA
  • Certifikace: CE
  • Velikost: 10x10x10
  • Číslo Modelu: Duplexní Patch Kabel OM3
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Vlákno Typ: Multimode

Štítky: ai9, optické svářečku, svářečku optických vláken, Vlákno, blade fusion, zadní kryt pro redmi 4, digitální tiskárny, fólie, ftth nástroj, ai fotoaparát, muži optika.

Napsat recenzi

AI-9 Signální Oheň Multi-jazyk Optical Fiber Fusion Lepička FTTH Vlákno Sestřih Stroj S Optický Power Meter

AI-9 Signální Oheň Multi-jazyk Optical Fiber Fusion Lepička FTTH Vlákno Sestřih Stroj S Optický Power Meter

Napsat recenzi

Související produkty